Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi

WordPress Logo Değiştirme

18 Mayıs 2023
PAYLAŞ
WordPress Logo Değiştirme

WordPress logo değiştirme işleminin adımları ile ilgili bilgi edinin. Bu makalede, WordPress yönetici panelinde nasıl logo değişikliği yapılacağı anlatılmıştır. İşletmeniz için özelleştirilmiş bir logo kullanarak markalaşmanızı artırın.

WordPress Logo Değiştirme: Nasıl Yapılır?

Giriş

WordPress her geçen gün daha da popüler hale gelen bir içerik yönetim sistemidir. Ancak, her zaman kullanıcıların istediği şeyleri sağlayamayabilir. Örneğin, bazı kullanıcılar WordPress logosunu değiştirmek isteyebilirler. Bu makalede, WordPress logosunu nasıl değiştireceğinizi ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

Adım 1: Logo Hazırlama

Öncelikle, WordPress logosuna alternatif bir logo hazırlamalısınız. Yaptığınız logo, WordPress logosundan daha fazla ya da daha az piksel boyutuna sahip olabilir. Ancak, boyutlarınızın WordPress teması ile uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir.

Boyutlara Dikkat

Eğer boyutlarınız WordPress temasına uygun değilse, logo anormal görünebilir. Bu nedenle, alternatif logo hazırlarken boyutları dikkate almanız gerekir.

Adım 2: Alternatif Logo Yükleme

Alternatif logo hazırladıktan sonra, WordPress panelinize giriş yapın ve görünüm seçeneğine tıklayın. Ardından, düzenleyiciyi seçin ve header.php dosyasını düzenleyin.

Düzenleyicide Değişiklik Yapma

Düzenleyicide header.php dosyasını bulduktan sonra, WordPress logosuna tıklamak zorunda kalmadan kullanıcılara logo görselinizi sunmak için değişiklik yapabilirsiniz. Bunun için, alternatif logonuzu sayfanın üstüne yerleştirin ve kaydedin.

Sonuç

Bu makalede, WordPress logosunu değiştirme konusunda size yardımcı olmaya çalıştık. Unutmayın, her zaman HTML ve CSS hakkında temel bilgilere sahip olmanız gerekir. Alternatif logo kaynaklarını kullanarak size daha özgün bir WordPress deneyimi sağlayabilirsiniz.

Codlio Hakkında
Codlio
Codlio

2014 yılından beri yüzlerce dijital projeye katkı sağlamış olan Codlio ekibi olarak, yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ederiz. Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

İletişime Geç!
Editörün Seçimi
Kategoriler
İlginizi Çekebilir
E Ticarette Satılabilecek Ürünler
Blog 29 Mayıs 2023

E-ticarette satılacak ürünler arasında kıyafetler, takılar, elektronik cihazlar, ev dekorasyon ürünleri, kitaplar ve dah...

E Ticaret Yöneticisi Maaş
Blog 29 Mayıs 2023

E ticaret yöneticisi maaşları, sektörün büyüklüğüne, iş tecrübesine ve sorumluluk düzeyine göre değişiklik göstermektedi...

E Ticaret Yapılacak Ürünler
Blog 28 Mayıs 2023

"E-ticaret yapılacak ürünler arasında en çok tercih edilenler arasında moda, kozmetik, teknoloji ürünleri ve süs eşyalar...

E Ticaret Vergisi Ne Kadar
Blog 28 Mayıs 2023

E-ticaret vergisi ne kadar sorusuna cevap veriyoruz. Türkiye'de e-ticaret vergisi oranları ve detayları için yazımızı in...

aok
KAPAT X
Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi