Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi

Apple Maps Konum Ekleme

27 Nisan 2023
PAYLAŞ
Apple Maps Konum Ekleme

Apple Maps’te nasıl konum ekleyeceğinizi öğrenin! Bu adımları takip ederek işletmenizin doğru bir şekilde işaretlendiğinden emin olun. Konum ekleme rehberimizi burada bulun.

Apple Maps Konum Ekleme

Ne kadar kolay?

Apple haritalarının en beğenilen özelliklerinden biri konum ekleme. Bu özellikle işletmenizi veya evinizi haritaya ekleyebilir, kullanıcıların size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Konum ekleme işlemi oldukça basit birkaç adımdan oluşur. Öncelikle Apple Maps uygulamasını açın ve konumu eklemek istediğiniz yeri aratın. Sonrasında, arama sonuçları altındaki [+ Konum Ekle] butonuna tıklayın.

Detaylar

Bir sonraki sayfada, eklemek istediğiniz konumun ismini, adresini ve telefon numarasını girin. Daha sonra, detaylı açıklama alanına açıklama yazın. Resim eklemek de mümkündür.

Paylaşım

Son adımda, konumunuzu paylaşmak isteyip istemediğinize karar verin. Paylaşmak istiyorsanız diğer kullanıcılar sizin konumunuzu haritada görebilir.

İşte Bu Kadar Kolay

Yukarıda adım adım anlattığımız gibi, Apple Maps konum ekleme işlemi oldukça basit. İşletmeniz veya eviniz için konum ekleme yapmak için birkaç dakikanızı ayırın ve düzenli bir şekilde güncelleyin. Kullanıcılarınızını sizinle daha kolay ulaşabilsinler.

Codlio Hakkında
Codlio
Codlio

2014 yılından beri yüzlerce dijital projeye katkı sağlamış olan Codlio ekibi olarak, yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ederiz. Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

İletişime Geç!
Editörün Seçimi
Kategoriler
İlginizi Çekebilir
E Ticarette Satılabilecek Ürünler
Blog 29 Mayıs 2023

E-ticarette satılacak ürünler arasında kıyafetler, takılar, elektronik cihazlar, ev dekorasyon ürünleri, kitaplar ve dah...

E Ticaret Yöneticisi Maaş
Blog 29 Mayıs 2023

E ticaret yöneticisi maaşları, sektörün büyüklüğüne, iş tecrübesine ve sorumluluk düzeyine göre değişiklik göstermektedi...

E Ticaret Yapılacak Ürünler
Blog 28 Mayıs 2023

"E-ticaret yapılacak ürünler arasında en çok tercih edilenler arasında moda, kozmetik, teknoloji ürünleri ve süs eşyalar...

E Ticaret Vergisi Ne Kadar
Blog 28 Mayıs 2023

E-ticaret vergisi ne kadar sorusuna cevap veriyoruz. Türkiye'de e-ticaret vergisi oranları ve detayları için yazımızı in...

aok
KAPAT X
Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi