Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi

Bitcoin ve Kripto Para Borsasını Takip Edebileceğiniz Uygulamalar

16 Kasım 2022
PAYLAŞ
Bitcoin ve Kripto Para Borsasını Takip Edebileceğiniz Uygulamalar

Bitcoin ve kripto para günümüzde küresel olarak en çok dikkat çeken yeniliklerden birisidir. Milyonlarca insanın başından saatlerce kalkmadığı Bitcoin ve kripto para borsası, birçok kişinin ilgisini çekmiş durumda. Ancak Bitcoin ve kripto para borsasına henüz başlayanlar gelişmeleri ve piyasayı nereden takip etmesi gerektiğini bilmemektedirler. Bu yazımızda Bitcoin ve kripto para borsasını takip edebileceğiniz en iyi uygulamaları derledik. Bu makalede bulunan içerikler yatırım tavsiyesi değildir!

Bitcoin ve kripto para borsasını düzenli olarak takip edebileceğiniz birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaların bazıları oldukça detaylı olabilirken bazıları ise bir o kadar detaysız ve kötüdür. Sizler için aşağıda derlediğimiz en popüler ve en iyi Bitcoin ve kripto para borsa takip uygulamalarına göz atabilirsiniz.

En İyi Bitcoin ve Kripto Para Takip Uygulamaları

Yazımızda bahsettiğimiz gibi günümüzde birçok farklı kripto para takip sistemi ve uygulaması bulunmaktadır. Ancak bazı uygulamaları kullanması oldukça zor olabilmekte. Kullanıcılara Bitcoin ve kripto para takibi için sunulan aşağıdaki kripto para takip uygulamalarını siz de cihazınıza yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Binance
  • BtcTurk
  • Coinmarketcap
  • Coin Cap
  • Crypto Pro

Yukarıdaki uygulamalardan hepsi farklı bir özellik taşımaktadır. Bu özellikleri dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bitcoin ve kripto para hakkında daha fazla bilgi ve içerik için bizi takip etmeyi unutmayın.

Codlio Hakkında
Codlio
Codlio

2014 yılından beri yüzlerce dijital projeye katkı sağlamış olan Codlio ekibi olarak, yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ederiz. Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

İletişime Geç!
Editörün Seçimi
Kategoriler
İlginizi Çekebilir
Gpu Nedir? Gpu Tam Olarak Ne İşimize Yarar?
Blog 30 Kasım 2022

Gpu nedir ve ne işe yarar gibi bazı soruların net cevaplarını arıyorsanız sizin için detaylı bir içerik hazırlamak iste...

Veri Madenciliği Nedir
Blog 30 Kasım 2022

Veri Madenciliği, Dijital teknolojilerin günlük yaşantımızda daha çok kullanılmasıyla birlikte yapılan her işlem dijita...

Hit Getirecek Yeni Yazı Konusu Bulmak İçin 10 Müthiş Yöntem
Blog 29 Kasım 2022

Blog yazarlarının blog açma işlemlerini tamamladıktan ve 10-15 yazı yayınladıktan sonraki en önemli problemi acaba ne y...

Yazılıma Nereden Başlamalıyım?
Blog 29 Kasım 2022

Yazılıma Nereden Başlayacağım? Nereden Başlamalıyım? gibi sorular son dönemlerde oldukça arttı. Bunun kesin bir cev...

aok
KAPAT X
Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi