Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi

Cep Telefonuna Şirket Maili Kurma

15 Mayıs 2023
PAYLAŞ
Cep Telefonuna Şirket Maili Kurma

“Cep telefonuna şirket maili kurma işlemleri ile ilgili detaylı bilgi ve adımlar. Kurumsal bir görünüm için hemen tek tıkla mail adresi oluşturun!”

Cep Telefonuna Şirket Maili Kurma

Giriş

Dünya genelinde işletmelerin cep telefonlarına kurdukları şirket maili hesapları artık kaçınılmaz bir hal aldı. Bu hesaplar sayesinde işletmeler çalışanlarının telefonları üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde iş maillerini kontrol edebilir ve yönetebilir. Bu yazıda, cep telefonuna şirket maili kurmanın nasıl yapılabileceği anlatılacaktır.

Adım 1: Uygulama Seçimi

Cep telefonunuza şirket maili kurmadan önce, hangi uygulamayı kullanacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Bazı popüler uygulamalar şunlardır:

 • Microsoft Outlook
 • Gmail
 • Apple Mail

Bu uygulamalardan hangisinin en iyi olduğuna karar vermek için, işletmenizin mevcut e-posta sağlayıcısına ve telefonunuzun işletim sistemine bakmanız gerekebilir.

Adım 2: Hesap Ayarları

Uygulamanızı indirdikten sonra, şirket mailinizin ayarlarını belirlemeniz gerekiyor. Bu adımlar uygulama ve sağlayıcınıza bağlı olarak değişebilir, ancak genel olarak aşağıdaki adımları içerir:

 1. Ayarlar’ı açın
 2. Hesaplar veya E-posta hesapları seçeneğini tıklayın
 3. Yeni hesap ekle seçeneğini tıklayın
 4. Şirket maili adresinizi ve şifrenizi girin
 5. Sunucu ayarlarınızı belirleyin
 6. Son olarak, e-posta ayarlarınızı kontrol edin ve kaydedin

Adım 3: Senkronizasyon

Artık cep telefonunuzda şirket mailinizin ayarlarını belirlediğinize göre, senkronizasyon ayarlarını kontrol etmek için uygulamanızı açmalısınız. Senkronizasyon ayarlarınız telefonunuzun modeline ve işletim sistemine bağlı olarak değişebilir, ancak genel olarak aşağıdaki adımları içerir:

 1. Ayarlar’ı açın
 2. Hesabınızı seçin
 3. Sync frekansı seçeneğini tıklayın
 4. Senkronizasyonun ne sıklıkla gerçekleştirileceğini belirleyin
 5. Daha sonra, e-postalarınızın kaç gün geriye dönük olarak alınacağını belirleyin

Sonuç

Cep telefonunuza şirket maili hesabınızı kurmayı başardıysanız, artık iş maillerinizi telefonunuzdan kolayca yönetebilirsiniz. Bu, uzaktayken da işlem yapmanıza olanak sağladığı için işinizi de daha verimli bir hale getirebilir.

Codlio Hakkında
Codlio
Codlio

2014 yılından beri yüzlerce dijital projeye katkı sağlamış olan Codlio ekibi olarak, yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ederiz. Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

İletişime Geç!
Editörün Seçimi
Kategoriler
İlginizi Çekebilir
E Ticarette Satılabilecek Ürünler
Blog 29 Mayıs 2023

E-ticarette satılacak ürünler arasında kıyafetler, takılar, elektronik cihazlar, ev dekorasyon ürünleri, kitaplar ve dah...

E Ticaret Yöneticisi Maaş
Blog 29 Mayıs 2023

E ticaret yöneticisi maaşları, sektörün büyüklüğüne, iş tecrübesine ve sorumluluk düzeyine göre değişiklik göstermektedi...

E Ticaret Yapılacak Ürünler
Blog 28 Mayıs 2023

"E-ticaret yapılacak ürünler arasında en çok tercih edilenler arasında moda, kozmetik, teknoloji ürünleri ve süs eşyalar...

E Ticaret Vergisi Ne Kadar
Blog 28 Mayıs 2023

E-ticaret vergisi ne kadar sorusuna cevap veriyoruz. Türkiye'de e-ticaret vergisi oranları ve detayları için yazımızı in...

aok
KAPAT X
Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi