Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi

Hazır Web Tasarımlar

13 Mart 2023
PAYLAŞ
Hazır Web Tasarımlar

Hazır Web Tasarımlar ile sende ihtiyaç duyduğun web sitesini saatler içerisinde kurabilirsin. Tek yapman gereken hazır web tasarım paketlerinden birini satın almak. Ardından istediğin gibi düzenleyerek işini internete taşı.

Hazır Web Tasarım, sektörün için ihtiyaç duyabileceğin tüm bileşenleri sağlamaktadır. Tüm bileşenler ile siteni dakikalar içerisinde kendine özgü düzenleyebilir ve müşterilerine kendini hemen tanıtabilirsin.

Hazır Web Tasarımlarının içinde; Menüler, yazılar ve resimler gibi unsurların düzenlenmesi dışında, tasarımla ilgili ek bir çalışma yapmak gerekmez. Hazır web tasarımları, yönetim paneline sahip dinamik web sitelerinde yazılım altyapısı da dahil olmak üzere önceden hazırlanmıştır. Bu nedenle, hazır web tasarımları sitelerin çok kısa bir sürede hazırlanmasını sağlar. Ayrıca, zamandan kazanılan tasarruf, web tasarımının maliyetlerine de yansır.

Hazır Web Tasarımın Avantajları

  • Kısa sürede hazırlanabilir
  • Ekonomiktir
  • Hazır Şablonludur
  • Chrome, Firefox, Opera, Yandex gibi modern tarayıcılarda çalışır
  • Özel tasarımlara kıyasla daha az hata içerir
  • Mobil uyumludur

Hazır Web Tasarım Fiyatları

Hazır web tasarım fiyatları 500 TL’den başlar ve 2000 TL’ye kadar çıkar. Ancak bu satın alım sonrasında ekstra bir sunucuya da ihtiyacınız olacaktır. Codlio ekibi olarak Hazır Web Tasarım Paketlerinden satın alırsanız siz hiç bir işlem yapmadan sitenizi çok hızlı bir şekilde yayına alabilirsiniz.

Hazır Web Tasarım Paketlerine Göz Atın.

Hangi Tasarımı Tercih Etmelisiniz?

Hazır web tasarımı veya özel tasarım seçimi, tamamen kişisel tercihlerinize bağlıdır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler genellikle hazır tasarımları tercih ederken, büyük ölçekli firmalar veya start-up projeleri özel tasarımlara yönelirler. Hazır tasarımlar, hızlı bir şekilde yayına alınmak istenen veya bütçesi sınırlı müşterilerin en çok tercih ettiği alt yapılardandır.

Neden Hazır Web Sitesi Almalıyım?

Hazır web siteleri, küçük işletmeler veya kişisel projeler için mükemmel bir seçenektir. Bu tür web siteleri, bir web sitesi tasarlamak ve geliştirmek için gereken uzmanlığı ve zamanı olmayanlar için tasarlanmıştır. İşte neden hazır web sitesi almanız gerektiğiyle ilgili bazı sebepler:

  1. Ucuz olması: Hazır web siteleri, özel bir web sitesi tasarlama ve geliştirme işleminin maliyetinden daha ucuzdur. Bu web siteleri, bir şablon üzerinde oluşturulduğu için tasarım ve geliştirme maliyetleri daha düşüktür.
  2. Hızlı kuruluyor olması: Hazır web siteleri, özel bir web sitesi tasarlama ve geliştirme işlemi kadar uzun sürmez. Bu tür web siteleri, hızlı bir şekilde kurulabilir ve hemen kullanıma hazır hale getirilebilir.
  3. Ekstra kod bilgisine ihtiyaç olmadan işinizi dijitalde tanıtabilirsiniz: Hazır web siteleri, ekstra kod bilgisine ihtiyaç duymazlar. Bu tür web siteleri, işinizi dijital dünyada tanıtmak için gerekli olan tüm özelliklere sahiptir.

Hazır web siteleri de arama motoru optimizasyonu konusunda uzman ekipler tarafından tasarlanarak Google dostu hale getirilmektedir. Gezinmeyi kolaylaştıran kullanıcı dostu bir arayüze sahiptirler ve zarif tasarımları web sitenize ziyaretçi çekebilir. Ek olarak, daha fazla insan internete erişmek için cep telefonlarını ve tabletlerini kullandığından, mobil uyumlu bir web sitesi önemlidir. Bu nedenle mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak rakiplerinize karşı size avantaj sağlayabilir.

Üstelik en son teknoloji ve SEO altyapısını kullanmak, büyüklüğü ve sektörü ne olursa olsun tüm işletmeler için hayati önem taşır. Hazır web siteleri son teknoloji ve SEO altyapısı ile tasarlanarak güncel ve potansiyel müşteriler tarafından daha kolay erişilebilir olması sağlanır. Bu web siteleri, insanların iş bilgilerinize, ürünlerinize veya hizmetlerinize her zaman, her yerden erişebileceği sanal bir ofis sağlayabilir.

Özetle hazır web sitesi satın almak, mobil uyumlu, kullanıcı dostu ve arama motorları için optimize edilmiş bir web sitesi oluşturmak için kolay ve pratik bir çözümdür. Bu web siteleri, size en son teknolojiyi ve SEO altyapısını sağlamak için tasarlanmıştır, bu da onları her büyüklükteki ve sektördeki işletmeler için ideal hale getirir.


Deprecated: wp_make_content_images_responsive işlevi, 5.5.0 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı. Bunun yerine wp_filter_content_tags() kullanın. in /home/codlio/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Codlio Hakkında
Codlio
Codlio

2014 yılından beri yüzlerce dijital projeye katkı sağlamış olan Codlio ekibi olarak, yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ederiz. Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

İletişime Geç!
Editörün Seçimi
Kategoriler
İlginizi Çekebilir
YouTube Özel URL Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır? Kılavuz
Blog 10 Eylül 2023

YouTube kanalınıza özel URL nasıl oluşturulur? Daha profesyonel ve hatırlanabilir bir görünüm için adım adım rehber. ...

Kapsamlı Sosyal Medya Taraması Nasıl Yapılır? Adım Adım Rehber
Blog 10 Eylül 2023

Sosyal medya taraması nasıl yapılır? Marka görünürlüğünüzü artırmak ve rakip analizi için etkili adımlar. Detaylı rehbe...

A/B Testi Nedir & A/B Testing Nasıl Yapılır? Kapsamlı Rehber
Blog 10 Eylül 2023

A/B testi nedir ve nasıl yapılır? İki farklı versiyon arasında karşılaştırmalı testlerle daha etkili sonuçlar elde edin...

Facebook Dinamik Ürün Reklamlarında Bilmeniz Gerekenler: Etkili Rehber
Blog 9 Eylül 2023

Facebook dinamik ürün reklamlarıyla ilgili bilmeniz gerekenler. Ürün kampanyalarınızı optimize etmek için etkili ipuçla...

aok
KAPAT X
Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi