Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi

Hepsiburada Kadın Girişimci Komisyon Oranları

21 Mayıs 2023
PAYLAŞ
Hepsiburada Kadın Girişimci Komisyon Oranları

Hepsiburada kadın girişimci komisyon oranları, Hepsiburada platformunda satış yapmak isteyen kadın girişimciler için özel olarak belirlenmiş üstün bir avantajdır. Kadın girişimciler, platformda satış yaptıkça daha yüksek komisyon oranları elde eder ve işlerini büyütmek için daha fazla kaynak sağlarlar. Bu özel teşvik programı, Hepsiburada’nın kadın girişimcilerin güçlenmesine ve başarıya ulaşmalarına destek olmak için verdiği kararlılığın bir göstergesidir. Hepsiburada’da satış yapmak isteyen kadın girişimciler, yüksek kazanç ve büyüme fırsatlarından yararlanmak için hemen kayıt olabilirler.

Girişimci Kadınlar Covid 19’a Meydan Okuyor! Projesi

Hepsiburada, Innovation for Development (I4D) ve SPARK işbirliği ile Katar Kalkınma Fonu’nun katkılarıyla “Girişimci Kadınlar Covid 19’a Meydan Okuyor!” projesi ile, pandemi döneminde işini e-ticaret boyutuna taşımak ve burada işini büyütmek isteyen kadın girişimcilere e-ticaret desteği sağlamayı hedefliyordu.

Projenin Hedefleri ve İçeriği

Proje kapsamında, dokuz farklı dalda eğitimler ve 19 farklı konuda mentorluk imkanları sunulacak. Bu eğitimler ve mentorluklar, kadın girişimcilerin dijital dönüşümlerinin kolaylaştırılmasını ve yeni satış kanallarında üretim ekosisteminin geliştirilmesini hedefliyor.

Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü

“Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programı, Hepsiburada tarafından kadın girişimcilere yönelik olarak hayata geçirilmiş bir e-ticaret destek programıdır. Program kapsamında kadın girişimciler, Hepsiburada üzerinde kendi işlerini kurabilecekleri bir mağaza açarak, ürünlerini online olarak satma imkanı elde ederler.

Programın Sunulan Fırsatları

  • Komisyon indirimi
  • İndirimli kargo ücreti
  • Ücretsiz fotoğraf desteği
  • Reklam ve pazarlama destekleri

Fırsatların Avantajları

Bu şekilde, kadın girişimcilerin işlerini büyütmeleri için gereken destek sağlanacak ve fırsat eşitliği sağlanmaya çalışılacak.

Şimdi kadın girişimciler, Hepsiburada’nın Girişimci Kadınlar Covid 19’a Meydan Okuyor! projesi ile işlerini e-ticaret boyutuna taşıyarak, dijital dönüşümlerini gerçekleştirip, üretim ekosistemlerini geliştirebilecek ve Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile de işlerini büyütmek için gerekli fırsatları yakalayabilecekler.

Codlio Hakkında
Codlio
Codlio

2014 yılından beri yüzlerce dijital projeye katkı sağlamış olan Codlio ekibi olarak, yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ederiz. Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

İletişime Geç!
Editörün Seçimi
Kategoriler
İlginizi Çekebilir
E Ticarette Satılabilecek Ürünler
Blog 29 Mayıs 2023

E-ticarette satılacak ürünler arasında kıyafetler, takılar, elektronik cihazlar, ev dekorasyon ürünleri, kitaplar ve dah...

E Ticaret Yöneticisi Maaş
Blog 29 Mayıs 2023

E ticaret yöneticisi maaşları, sektörün büyüklüğüne, iş tecrübesine ve sorumluluk düzeyine göre değişiklik göstermektedi...

E Ticaret Yapılacak Ürünler
Blog 28 Mayıs 2023

"E-ticaret yapılacak ürünler arasında en çok tercih edilenler arasında moda, kozmetik, teknoloji ürünleri ve süs eşyalar...

E Ticaret Vergisi Ne Kadar
Blog 28 Mayıs 2023

E-ticaret vergisi ne kadar sorusuna cevap veriyoruz. Türkiye'de e-ticaret vergisi oranları ve detayları için yazımızı in...

aok
KAPAT X
Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi