Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi

Web Sitesine Whatsapp Ekleme

25 Nisan 2023
PAYLAŞ
Web Sitesine Whatsapp Ekleme

ımı:

Web sitenize WhatsApp entegrasyonu ekleyerek müşterilerinizle daha hızlı ve etkili bir iletişim kurabilirsiniz. WhatsApp ekleme işlemi için adımları takip edin ve müşteri memnuniyetini arttırın.

Web Sitesine Whatsapp Ekleme

Web sitesini ziyaret eden kullanıcıların web sitesi yöneticilerine en kolay şekilde ulaşması için birkaç farklı yöntem vardır. Bunlardan biri, Web sitelerinin çok popüler olması sebebiyle, Whatsapp kullanarak doğrudan web sitesi yöneticisine mesaj göndermektir. Bu, web site iletişiminin en hızlı, en doğrudan ve en kolay yolu olarak kabul edilir.

Whatsapp’ın Web Sitesine Ekleme Adımları

Mevcut sitelere bir WhatsApp butonu eklemek oldukça basit bir işlemdir, ancak aşağıdaki adımları dikkatlice takip etmeniz gerekmektedir:

Adım 1: WhatsApp Business Hesabı Oluşturma

WhatsApp, işletmeler için bir WhatsApp hesabı sağlar, bu hesapla web sitesindeki ziyaretçilerle doğrudan iletişim kurabilirsiniz. WhatsApp Business hesabı oluşturmak için öncelikle WhatsApp Business uygulamasını indirmeniz gerekir.

Adım 2: WhatsApp Business Hesabı Ayarları

Whatsapp Business hesabınızı kurduktan sonra, şirket bilgilerini, açıklamaları, fotoğrafları ve diğer işletme bilgilerini eklemelisiniz. Bu bilgileri ekledikten sonra, diğer ayarları yapılandırabilirsiniz.

Adım 3: WhatsApp Butonunu Web Sitesine Ekleme

Whatsapp Business hesabınızı tamamladıktan sonra, web sitenize bir WhatsApp butonu ekleyebilirsiniz. Bunun için, WhatsApp butonu özelleştiricisini kullanabilirsiniz. Bu, butonun rengini, yazı tipini ve diğer özelliklerini ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, Whatsapp butonunu web sitenize ekleyeceğiniz yeri de belirleyebilirsiniz.

Adım 4: WhatsApp Butonunun Test Edilmesi

Whatsapp butonunu web sitenize ekledikten sonra, butonun doğru çalışıp çalışmadığını test edin. Bunun için web sitenize gidin ve Whatsapp butonuna tıklayın. Buton çalışır ve mesaj gönderirseniz, artık web siteniz üzerinden müşterilerle doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Sonuç Olarak

Web sitenize bir WhatsApp butonu eklemek, müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmanın en iyi yollarından biridir. Bu, müşterilerinize hızlı, doğrudan ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Adımları takip ederek, web sitenize bir WhatsApp butonu ekleyerek, müşteri memnuniyetini artırmanız mümkündür.

Codlio Hakkında
Codlio
Codlio

2014 yılından beri yüzlerce dijital projeye katkı sağlamış olan Codlio ekibi olarak, yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ederiz. Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

İletişime Geç!
Editörün Seçimi
Kategoriler
İlginizi Çekebilir
E Ticarette Satılabilecek Ürünler
Blog 29 Mayıs 2023

E-ticarette satılacak ürünler arasında kıyafetler, takılar, elektronik cihazlar, ev dekorasyon ürünleri, kitaplar ve dah...

E Ticaret Yöneticisi Maaş
Blog 29 Mayıs 2023

E ticaret yöneticisi maaşları, sektörün büyüklüğüne, iş tecrübesine ve sorumluluk düzeyine göre değişiklik göstermektedi...

E Ticaret Yapılacak Ürünler
Blog 28 Mayıs 2023

"E-ticaret yapılacak ürünler arasında en çok tercih edilenler arasında moda, kozmetik, teknoloji ürünleri ve süs eşyalar...

E Ticaret Vergisi Ne Kadar
Blog 28 Mayıs 2023

E-ticaret vergisi ne kadar sorusuna cevap veriyoruz. Türkiye'de e-ticaret vergisi oranları ve detayları için yazımızı in...

aok
KAPAT X
Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi