Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi

WordPress Whatsapp Eklentisi Ve Kodu

13 Mayıs 2023
PAYLAŞ
WordPress Whatsapp Eklentisi Ve Kodu

WordPress Whatsapp eklentisi ve kodu ile web sitenizde kullanıcılarınızın işletmenizle iletişim kurmasını ve içeriklerinizi paylaşmasını kolaylaştırın. Detaylı bir arama motoru optimizasyonu yaparak, potansiyel müşterileri sitenize çekebilir ve daha fazla iş yapabilirsiniz. İşte bu konuda örnekler ve detaylar!

WordPress Whatsapp Eklentisi ve Kodu

Neden WordPress Whatsapp Eklentisi?

Sosyal medya hayatımızın bir parçası haline geldiğinden beri, Whatsapp da kullanıcıların günlük hayatında oldukça önemli bir yer tutuyor. Dünya genelinde trilyonlarca insan bu uygulamayı kullanıyor ve bu nedenle herhangi bir işletme için Whatsapp ile ilgili çözümler, hizmetler veya uygulamalar oldukça önemlidir.

WordPress Whatsapp Eklentisi Nedir?

WordPress Whatsapp Eklentisi, WordPress web sitenizde ziyaretçilerinizle doğrudan Whatsapp üzerinden iletişim kurmanıza olanak tanır. Bu eklenti, ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürmenize ve işletmenizi Whatsapp aracılığıyla tanıtmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra, müşterilerinizle özel bir bağlantı kurmanıza da olanak sağlar.

WordPress Whatsapp Eklentisi Nasıl Kurulur?

WordPress Whatsapp Eklentisini kurmak oldukça basittir. İlk olarak, WordPress yönetici paneline giriş yapmanız gerekir. Daha sonra, Eklenti menüsünden Yeni Ekle seçeneğine tıklamanız ve “Whatsapp” kelimesini aramanız gerekiyor. Yükle butonuna tıkladıktan sonra, WordPress Whatsapp Eklentisi hemen indirilir ve kurulur.

WordPress Whatsapp Eklentisi Kodu

WordPress Whatsapp Eklentisini kullanmak için, eklentinin kodunu sayfanızın HTML bölümüne eklemeniz gerekiyor. Aşağıdaki kodu kullanarak, Whatsapp butonunu web sayfanızda gösterebilirsiniz:

<a href="whatsapp://send?phone=XXX">Whatsapp</a>

Bu kodu kullanarak, Whatsapp butonunu sitenizin istediğiniz herhangi bir bölümünde gösterebilirsiniz. Ayrıca, farklı tasarımlar kullanarak butonun görünümünü değiştirebilirsiniz.

Sonuç

WordPress Whatsapp Eklentisi, işletmeler için müşterileriyle doğrudan iletişim kurmanın en kolay yolunu sağlar. Bu eklenti sayesinde, müşterilerinizle özel bir iletişim kurabilir ve işletmenizi Whatsapp aracılığıyla tanıtabilirsiniz. WordPress web sitenizde bulunan bu eklenti sayesinde, ziyaretçilerinizi müşterilere dönüştürmek ve daha fazla satış yapmak için harika bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Codlio Hakkında
Codlio
Codlio

2014 yılından beri yüzlerce dijital projeye katkı sağlamış olan Codlio ekibi olarak, yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ederiz. Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

İletişime Geç!
Editörün Seçimi
Kategoriler
İlginizi Çekebilir
E Ticarette Satılabilecek Ürünler
Blog 29 Mayıs 2023

E-ticarette satılacak ürünler arasında kıyafetler, takılar, elektronik cihazlar, ev dekorasyon ürünleri, kitaplar ve dah...

E Ticaret Yöneticisi Maaş
Blog 29 Mayıs 2023

E ticaret yöneticisi maaşları, sektörün büyüklüğüne, iş tecrübesine ve sorumluluk düzeyine göre değişiklik göstermektedi...

E Ticaret Yapılacak Ürünler
Blog 28 Mayıs 2023

"E-ticaret yapılacak ürünler arasında en çok tercih edilenler arasında moda, kozmetik, teknoloji ürünleri ve süs eşyalar...

E Ticaret Vergisi Ne Kadar
Blog 28 Mayıs 2023

E-ticaret vergisi ne kadar sorusuna cevap veriyoruz. Türkiye'de e-ticaret vergisi oranları ve detayları için yazımızı in...

aok
KAPAT X
Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi