Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi

Yapılacaklar Listesi Uygulama Önerisi

31 Mayıs 2022
PAYLAŞ
Yapılacaklar Listesi Uygulama Önerisi

Yapılacaklar Listesi Uygulama Önerisi ile karşınızdayım. İster işiniz için ister eğitiminiz için kullanabileceğiniz birbirinden güzel yapılacaklar uygulamasına birlikte göz atalım.

Günümüzde not tutmanın yapılacaklar listesi hazırlamanın en kolay yolu akıllı telefonlarımız oldu. Kağıt kalem yerine akıllı telefon ile birlikte notlarımızı ve listelerimizi kolayca alabilir ve saklayabiliriz. Hatta farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış yapılacaklar listesi uygulamaları önerisi ile birlikte listenize hatırlatıcı koyabilir, şifreleyebilir veya tasarımını dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip altı adet yapılacaklar listesi uygulama önerisi ile karşınızdayız:

Gtasks uygulamasının iç görünümü

Gtasks

İyi bir görev yönetimi ve planlayıcı olan Gtasks ile birlikte yapılacaklar listesini kolayca hazırlayabilir ve bütün işlemlerinizi kolayca tek bir başlık altında toplayabilirsiniz. Gün içerisinde çok fazla hareket ediyorsanız toplantılarınız için size yardımcı olmaya hazır Gtasks ile birlikte iş takibinizi de kolayca yapabilir ve telefonunuzun takvimi ile entegre olup her an listenizi size hatırlatabilir. Gtasks, iOS ve Android mağazalarında bulunmaktadır.

Remember The Milk

Remember The Milk

Harita entegrasyonuna sahip, Remember The Milk ile birlikte listeyi nerede ne için hazırladığını kolayca not edebilirsiniz. Ayrıca listenizi arkadaşlarınızla paylaşarak ortak bir dosyada beraber çalışabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz. Yapılacaklar listesi hazırlamayı daha geniş bir şekilde ele almanıza olanak sağlayan bu uygulama ile birlikte kontrolü tamemen elinizin altında hissedebilirsiniz. Android ve iOS mağazaları haricinde Windows sürümü de bulunan Remember The Milk, yapılacaklar listesine bilgisayar üzerinden kolayca ulaşmanızı mümkün kılıyor.

Evernote

Evernote

İhtiyacınız göre sadece basit bir not tutma ve yapılacak listesi uygulamasının ötesindeki ihtiyaçları da kolayca karşılayabilme yetenklerine sahip olan Evernote bütün mağazalarda bulunmaktadır. Türkçe desteği de %100 olan Evernote, ücretli sürümü ile birlikte aklınıza gelebilecek en büyük metinlerle de başa çıkmanızı sağlıyor. İşleri kontrol altında tutabilmeniz için onlarca araca sahip.

Todoist: To-Do List & Tasks

Yapılacaklar listesi uygulama önerisi içerisinde en basit ve hedefe yönelik bir ürün olarak karşımıza çıkan Todoist: To-Do List & Tasks, rutin işlerinizi not almanıza, liste hazırlayıp gün içerisinde hatırlatabilecek yeteneğe sahiptir.

Noteapp

Kullanmak istediğiniz uygulamayı basit tutmak istiyorsanız, kullanımı kolay ve sadece olan noteapp aradığınız uygulama olabilir. Tuttuğunuz bütün notları olduğu gibi kaydetmeye başlayan noteapp böylece olası bir kaydetmeme ihtimalinin önüne geçiyor. Uygulama, Android ve iOS mağazalarında bulunmaktadır.

Google Keep

Google Keep

Google Keep ile aklınıza gelebilecek bütün fonksiyonlara sahip bir not alma uygulamasıdır. Google ürünü etiketine sahip olan Google Keep ile birlikten not ve yapılacak listenizi, harita üzerinden etkileyebilir, ortak çalışma metni hazırlayabilir, takvime senkronize edebilirsiniz.

Hatta Google Play Store mağazasına sahip ürünler üzerinden de bağlantı kurarak telefonunuzdan Android TV’ye kadar her yerde dilediğiniz notu ulaşılabilir bir noktaya taşıyabilirsiniz. Sesli bir notu, yazıya çevirebilir veya bir fotoğrafa eklediğiniz notu yine keep uygulaması üzerinde saklayabilirsiniz. Çok çeşitli yeteneklere sahip olan Google Keep rakiplerine göre hem ücretsiz olması hem de senkronize olarak kusursuz çalışması ile sıyrılıyor.

Yapılacaklar Listesi Uygulama Önerisi
İlginizi Çekebilir
YouTube Özel URL Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır? Kılavuz
Blog 10 Eylül 2023

YouTube kanalınıza özel URL nasıl oluşturulur? Daha profesyonel ve hatırlanabilir bir görünüm için adım adım rehber. ...

Kapsamlı Sosyal Medya Taraması Nasıl Yapılır? Adım Adım Rehber
Blog 10 Eylül 2023

Sosyal medya taraması nasıl yapılır? Marka görünürlüğünüzü artırmak ve rakip analizi için etkili adımlar. Detaylı rehbe...

A/B Testi Nedir & A/B Testing Nasıl Yapılır? Kapsamlı Rehber
Blog 10 Eylül 2023

A/B testi nedir ve nasıl yapılır? İki farklı versiyon arasında karşılaştırmalı testlerle daha etkili sonuçlar elde edin...

Facebook Dinamik Ürün Reklamlarında Bilmeniz Gerekenler: Etkili Rehber
Blog 9 Eylül 2023

Facebook dinamik ürün reklamlarıyla ilgili bilmeniz gerekenler. Ürün kampanyalarınızı optimize etmek için etkili ipuçla...

aok
KAPAT X
Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi