Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi

Ziraat E Ticaret Açma

12 Mayıs 2023
PAYLAŞ
Ziraat E Ticaret Açma

Ziraat e-ticaret açma işlemleri için adım adım rehberimizle siz de online satış dünyasına adım atabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın sunduğu e-ticaret çözümleriyle hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

Ziraat E-Ticaret Açma: İşletmenizi Dijitalleştirin

Neden Ziraat E-Ticaret?

Ziraat Bankası’nın sunduğu e-ticaret çözümleri ile işletmenizi dijitalleştirmek, müşterilerinize hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sağlamak mümkün! Ziraat E-Ticaret sayesinde mağazanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi online platformlarda sergileyebilirsiniz.

Ziraat E-Ticaret’in Avantajları Nelerdir?

  • Güvenli Ödeme: Müşterilerinizin ödemeleri, Ziraat Bankası’nın güvenli ödeme altyapısı üzerinden gerçekleştirilir.
  • Esnek Altyapı: Ziraat E-Ticaret, ölçeklenebilir yapısı sayesinde işletmenizin büyümesiyle birlikte kolayca geliştirilebilir.
  • Düşük Maliyet: Fiziksel mağazaların aksine, online bir mağaza açmanın maliyeti oldukça düşüktür ve Ziraat E-Ticaret çözümleri de oldukça uygun fiyatlıdır.
  • Kolay Yönetim: Ziraat E-Ticaret paneli, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolayca yönetilebilir siniz.

Ziraat E-Ticaret Nasıl Açılır?

Ziraat E-Ticaret, işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış birçok farklı paket seçeneği sunar. Her paketin farklı özellikleri bulunur ve işletmenizin büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre seçebilirsiniz.

İlk adım olarak Ziraat E-Ticaret web sitesinde bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesabınızı oluşturduktan sonra, yönetim paneline erişebilir ve ürünlerinizi ekleyebilirsiniz.

Paket Seçenekleri Nelerdir?

Ziraat E-Ticaret, işletmenizin ihtiyaçlarına göre üç farklı paket seçeneği sunar:

Tek Ürün Paketi:

Bir ürünün online olarak satışını gerçekleştirmek isteyen işletmeler için idealdir.

Temel Paket:

10 üründen fazla satış yapmak isteyen işletmeler için uygun bir seçenektir. Bu paket ile birlikte, ürünlerinize özel sayfalar oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Paket:

Daha büyük işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir seçenektir. Limitsiz ürün ekleyebilirsiniz ve mağazanızı tamamen özelleştirebilirsiniz.

Sonuç

Ziraat E-Ticaret, işletmelerin dijital dünyada daha hızlı ve güvenli bir şekilde büyümesini sağlamak için tasarlanmış bir çözümdür. Kolay yönetim özellikleri, güvenli ödeme altyapısı ve uygun fiyatları ile işletmeniz için ideal bir seçenektir. Ziraat E-Ticaret paketlerine göz atın ve işletmenizi dijitalleştirin!


Deprecated: wp_make_content_images_responsive işlevi, 5.5.0 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı. Bunun yerine wp_filter_content_tags() kullanın. in /home/codlio/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Codlio Hakkında
Codlio
Codlio

2014 yılından beri yüzlerce dijital projeye katkı sağlamış olan Codlio ekibi olarak, yaptığımız birçok çalışmada hep insan odaklı hareket ederiz. Kalbimizle hisseder, düşünür ve ellerimizle hayata geçiririz.

İletişime Geç!
Editörün Seçimi
Kategoriler
İlginizi Çekebilir
YouTube Özel URL Oluşturma İşlemi Nasıl Yapılır? Kılavuz
Blog 10 Eylül 2023

YouTube kanalınıza özel URL nasıl oluşturulur? Daha profesyonel ve hatırlanabilir bir görünüm için adım adım rehber. ...

Kapsamlı Sosyal Medya Taraması Nasıl Yapılır? Adım Adım Rehber
Blog 10 Eylül 2023

Sosyal medya taraması nasıl yapılır? Marka görünürlüğünüzü artırmak ve rakip analizi için etkili adımlar. Detaylı rehbe...

A/B Testi Nedir & A/B Testing Nasıl Yapılır? Kapsamlı Rehber
Blog 10 Eylül 2023

A/B testi nedir ve nasıl yapılır? İki farklı versiyon arasında karşılaştırmalı testlerle daha etkili sonuçlar elde edin...

Facebook Dinamik Ürün Reklamlarında Bilmeniz Gerekenler: Etkili Rehber
Blog 9 Eylül 2023

Facebook dinamik ürün reklamlarıyla ilgili bilmeniz gerekenler. Ürün kampanyalarınızı optimize etmek için etkili ipuçla...

aok
KAPAT X
Ekibimizin bir parçası olmak ister misin? Müşteri Girişi